Termoviziniai pastatų tyrimai

Dideli pastato šilumos nuostoliai? Įtariate, kad statybininkai šiltinimo darbus atliko nekokybiškai? Norite įsitikinti, kad perkamas pastatas tinkamai apšiltintas?

Kreipkitės į UAB „Legras“ ir mūsų specialistai profesionaliais termovizoriais atliks Jūsų pastato termovizinius tyrimus, nustatys pastato šiltinimo defektus bei problemines vietas. Konsultuojame ir atliekame pastato apšiltinimo darbus. Dirbame visoje Lietuvos teritorijoje.

Termoviziniai tyrimai puikus pagalbininkams ketinantiems remontuoti, pirkti ar parduoti pastatą. Termovizinio tyrimo metu nustatomos šilumos nuostolių vietos visame pastate, nes tyrimas atliekamas iš vidaus ir iš išorės. Profesionaliai atliktas termovizinis tyrimas iš karto parodo tas pastato vietas, kurias reikia šiltinti ar kitaip remontuoti. Termovizijai atlikti naudojamas specialus prietaisas – termovizorius. Jis fiksuoja infraraudoųjų spindulių intensyvumą ir lygina su temperatūrų etalonu. Taip gaunama tiriamo objekto vaizdo termonuotrauka, kurioje iš karto galima matyti šilumos nutekėjimų vietas.